Pokud si nevíte rady v jakékoliv životní situaci, už nevíte kudy kam, nevíte na koho se obrátit, jsme tady pro Vás a nabízíme Vám naše služby.

Usilujeme o to, aby občané netrpěli neznalostí svých práv a povinností, neznalostí dostupných služeb nebo neschopností vyjádřit své potřeby či hájit své oprávněné zájmy. Pomůžeme Vám řešit Vaši tíživou situaci a to tak, že budeme Vašim průvodcem až do jejího vyřešení.

Můžeme Vám také pomoci v jednáních s institucemi a úřady, předat kontakty na další odborníky a podobně. Taktéž Vám můžeme poradit a pomoci s vypracováním písemnosti k úřadům, soudům, institucím apod. Jsme zde především pro sociálně slabé občany, tedy naše služby jsou dostupné všem.

Jelikož nejsme poslední roky dotováni státem ani jinou institucí a provoz poradny financujeme výhradně z vlastních zdrojů, uvítáme u klientů, kteří nejsou sociálně potřební, příspěvek na chod poradny (dar - 100,- - 500,-Kč za konzultaci). Vybrané příspěvky slouží výhradně na dofinancování činností a provozu poradny.

Vedeme klienta od vstupní konzultace až po dořešení jeho problému. Ve velmi složitých případech pomůžeme zajistit další návaznou pomoc.

Snažíme se o to, aby potřební občané svou situaci řešili včas a nedostávali se do následných neřešitelných situací a problémů.